Poznaj komisję certyfikacyjną, która bierze udział w procesie nadawania certyfikatu “Wolontariat Pracowniczy Wysokiej Jakości”

Aldona Glińska-Neweś
Profesorka zarządzania, badaczka społecznego zaangażowania organizacji i ludzi, związana z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu. Realizowane przez nią projekty badawcze dotyczą przede wszystkim wolontariatu pracowniczego i zielonych zachowań pracowników.

Marek Jurkiewicz
Lider i mentor z ponad 18-letnim doświadczeniem w budowaniu i zarządzaniu średnimi i dużymi firmami o zasięgu międzynarodowym. Ekspert i coach dla wielu startupów oraz członek komisji oceniających w konkursach. Promuję podejście do działania w oparciu o wartości. Kluczem do podejmowanych przeze mnie działań w zakresie biznesu i jego otoczenia są trzy słowa: szacunek, etyka i pokora.

Anna Potocka-Domin
Prezeska i co-fundatorka Fundacji Kobiety Inspirują, Pełnomocniczka Zarządu BCC ds. społecznych. Ekspertka, trenerka, mentorka i wykładowczyni (SGH, podyplomowe studia nt. ESG) w tematyce równości płci i DEI (diversity, eqity & inclusion), ESG, etyki, społecznej odpowiedzialności biznesu, filantropii korporacyjnej, praw człowieka oraz odpowiedzialnej i etycznej komunikacji w biznesie.

Tomasz Schimanek
Ekspert ds. organizacji pozarządowych i programów społecznych Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, długoletni trener i doradca organizacji pozarządowych oraz jednostek administracji publicznej w zakresie współpracy z podmiotami III sektora. Wspiera organizacje pozarządowe m.in. w zakresie tworzenia kapitałów żelaznych. Autor i współautor wielu publikacji dotyczących działania organizacji pozarządowych.
Dlaczego warto zdobyć nasz Certyfikat?
Jakie daje korzyści?
Wzrost wiarygodności i atrakcyjności firmy jako pracodawcy
Pracodawca zyskuje nowe narzędzia do budowania kultury organizacyjnej oraz większe zaangażowanie i identyfikację pracowników z firmą
Wzrost kompetencji pracowników i angażująca integracja pracowników
Pracownik rozwija kompetencje twarde i miękkie, a także może integrować się z zespołem w oparciu o wartości
Integracja ze społecznością lokalną
Następuje aktywizacja społeczności lokalnej i jej liderów oraz budowanie lokalnych partnerstw z organizacjami społecznymi
Usprawnienie zarządzania i raportowania ESG, w szczególności w obszarze Society (,,S’’)
Dzięki konkretnym wskazówkom i narzędziom łatwiej zaimplementować wypracowane rozwiązania. Ten proces nie musi być żmudny.
Wzrost jakości Twojego wolontariatu pracowniczego
Dzięki wiedzy ekspertów, którzy opracowali Kartę Zasad Wolontariatu Pracowniczego można wdrożyć dobre praktyki w swojej organizacji.
Szansa na przyciągnięcie i utrzymanie talentów w Waszej firmie
Pozytywny wizerunek firmy zaangażowanej społecznie przyciąga pracownika. Satysfakcja z pracy w firmie, która wspiera działania społeczne, znacząco wzrasta.
Sprawdź, jakie to proste!
3 kroki do Certyfikatu
“Wolontariat pracowniczy wysokiej jakości”
Krok 1
Sprawdź, na jakim etapie jesteś: wypełnij naszą ankietę diagnostyczną. Dostaniesz szczegółową informację zwrotną!
Krok 2
Jeśli jesteś gotowy, wspólnie zrobimy badanie Twojego wolontariatu pracowniczego i poddamy jego wyniki ocenie komisji.
Krok 3
Ciesz się z Certyfikatu ,,Wolontariat pracowniczy wysokiej jakości’’!

Jesteś już gotowy, żeby wypełnić ankietę diagnostyczną?
To tylko kilka minut, które do niczego nie zobowiązują.
Wynik ankiety otrzymujesz od razu.

Masz pytania?
Napisz do nas!
Z chęcią odpowiemy na Twoje wątpliwości!